с. Бабайківка. Дошкільний навчальний заклад "Барвінок"

Сторінка музкерівника

Музика – вид мистецтва, що істотно впливає на формування особистості дитини в дошкільному віці. Вона збагачує почуття та уявлення малюка, сприяє виробленню вміння відчувати ритм і мелодійність твору, здатність адекватно реагувати  на них своїм голосом та рухами.

Головним завданням муз керівника - зацікавити дітей, емоційно захопити їх власною любов’ю до музики, навчити її сприймати, жити з нею.

Для досягнення певних успіхів у музичному вихованні дітей музичний керівник проводить  музичні заняття, вечори розваг,  свята,  тематичні розваги,  присвячені народним святам. Кожен день проводиться ранкова гімнастика під музику. Також проводиться  індивідуальна робота з дітьми для вивчення сольних номерів в підготовці до свят та розваг.

На музичних заняттях муз керівник використовує  фольклорний матеріал, музично-дидактичні ігри, що сприяють розвитку творчих здібностей дітей, Для найбільш ефективної реалізації програмового змісту музичного заняття використовуються словесні, наочні, практичні методи і прийоми роботи.

Завдання педагога – підштовхувати дошкільника до проявів  ініціативи, винахідливості, вигадки, фантазії. Саме тому муз керівник Гусєва О.Є. будує свою роботу за схемою:бачу – чую - творю.

Музичний керівник - О.Є. Гусєва